🏁 Виїзне динамічне балансування ротора вентилятора у власних опорах

Виїзне балансування

На відео нижче показано як ми виконуємо роботи
"Балансування вентилятора у власних опорах на підприємстві"

Портативне балансування

  Динамічне балансування (урівноваження) ротора, вентилятора, барабана, валу в власних опорах (підшипниках) проводиться із застосуванням портативної апаратури з виїздом на підприємство до замовника. Наші компетентні фахівці готові виїхати в будь-яку точку країни і усунути проблеми неврівноваженості деталі на вашому виробництві.

балансировка ротора комбайна Балансировка мульчерователя на тракторе

балансировка вентилятора в подшипниках

    Дана процедура дозволяє знизити рівень вібрації обертових механізмів устаткування без демонтажу деталі або вузла, в якому обертається деталь. Відповідно, це зменшує час на усунення руйнуючого дисбалансу і збільшує ресурс опорних частин механізму (генератора, димососа тощо). Балансування включає в себе зниження рівня вібрацій не тільки опор ротора, а й корпусу виробу. Перед початком роботи по виїзному балансуванню потрібно надати спеціалісту доступ до ротора для корекції (додавання або видалення) маси дисбалансу. Після встановлюються вібродатчики на опори вала або вентилятора і датчик частоти обертання. Для визначення початкового дисбалансу проводиться два (для одноплощинної деталі) або три (для двоплощинної) запуски. Стан врівноваженості деталі обертання досягається за кілька циклів балансування. Статистика показує, що понад 40% аварій турбомашин відбувається через вібраційне руйнування деталей. Вібрація також шкідливо впливає на організм людини, викликаючи фізичні розлади. Головний технологічний шлях усунення вібрації машин - застосування ефективних методів балансування.

    Наші фахівці зроблять балансування деталей у власних опорах (підшипниках) з виїздом на підприємство до замовника в будь-яку точку України:

Дніпро, Київ, Харків, Кропивницький, Одеса, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Донецьк,
Луганськ, Полтава, Суми, Черкаси, Вінниця, Чернігів, Житомир, Хмельницький, Чернівці,
Тернопіль, Рівне, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород
.